Zaproszenie

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Krzysztof S. Gołba

z przyjemnością zapraszam Państwa na kolejną – już IV edycję Śląskiej Jesieni Elektrokardiologicznej, która będzie miała miejsce 15-16 listopada 2018 w hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.
W tym roku nieco zmieniamy formę Konferencji. Śląska Jesień Elektrokardiologiczna jest wydarzeniem dwudniowym, ale o dużym nasyceniu merytorycznym.

Pierwszy dzień – czwartek to tak jak do tej pory cieszące się dużym zainteresowaniem kursy: „Egzamin praktyczny z kardiologii – EKG, ECHO, koronarografia, elektrokardiologia” dedykowany specjalizującym się w kardiologii oraz „Echokardiografia w elektroterapii” dedykowany kardiologom w trakcie akredytacji SE PTK w zakresie echokardiografii oraz „IV edycja Śląskiej Konferencji Elektrokardiologia dla pielęgniarek i techników medycznych”. Dodatkowo w czwartek przewidujemy warsztat dla uczestników piątkowych XI Warsztatów Resynchronizacyjnych „Stymulacja pęczka Hisa praktycznie – warsztaty dla elektrokardiologów”

Drugi dzień to kolejne XI Warsztaty Resynchronizacyjne – jeden główny panel.

Mam nadzieję, że w tym roku również uda nam się stworzyć ciekawy program i zechcą Państwo spotkać się z nami – tym razem ponownie w Katowicach.

 

Do zobaczenia w hotelu Hotel Park Inn By Radisson w Katowicach!

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof S. Gołba
Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach